comasco - הרכבה ופירוק עגורני צריח

הרכבה ופירוק עגורנים זה לא משחק "לגו", זו בטיחות, חיי אדם ואחריות.

לאנשי מכירות
זקוק להרכבה או פירוק עגורן?
כל שעליך לעשות הוא להתקשר אלינו
09-7499300
או מלא את הטופס ואנחנו נחזור אליך.
arrow-down16, arrow-down, download, bottom
הרכבה ופירוק עגורנים זה עניין למקצוענים בלבד!!! ובשתי מילים: קומסקו פוטיין.

המותג עגורני פוטיין –  מבטיח לך איכות מוצר, קומסקו, היבואן הרשמי והבלעדי של עגורני פוטיין מבטיח לך את צוותי ההרכבה והפירוק המקצועיים, המנוסים וברי הסמכא בתחום. 

המספרים מראים שהרוב מעדיפים את פוטיין, גם אלה ששכרו עגורנים ממקור אחר מבקשים במקרים רבים להפקיד את מלאכת ההרכבה ופירוק העגורנים בידיים של קומסקו. ויש להם סיבות טובות:

מקדימים תכנון לביצוע. 
הרכבה ופירוק עגורנים זו מלאכה שדורשת תכנון מקדים שנשען על אין ספור משפיעים: בטיחות, גישה, מיקום, מרחקים מעגורנים אחרים, נקודות אחיזה, תחום גזרה, מעמס ועוד. למעשה מדובר בשני ערוצי תכנון מקדים עיקריים וחשובים מאין כמותם, שניהם דורשים בדיקת שטח מקדימה:
 

ויש עוד יתרונות בעבודה עם קומסקו


מה חשוב לך לדעת כדי להחליט עם איזו חברה לעבוד לצורך השכרת עגורנים: המחיר? מגוון העגורנים להשכרה שיש לו והתאמתם לצורך שלך? עד כמה חדש העגורן להשכרה שהוא מציע לך? מקצוענות צוותי ההרכבה ופירוק? האם יש לו חלפים זמינים או איך שירות תחזוקת המנופים שלו? ובכן, לגבי כל אחת מהשאלות שנשאלו כאן – מומלץ ... 
 

קומסקו מציעה לבחירתך את המגוון הגדול ביותר של  מערכות בקרה לעגורני צריח המתקדמות ביותר. התקנת מערכות הבקרה מתבצעת כחלק מעבודת ההרכבה ופירוק עגורנים ע"י הצוותים המנוסים והמקצועיים ביותר... הכל, כדי שעבודת המנוף באתר תהיה הבטוחה ביותר. שירות התקנת מערכות בקרה לעגורני צריח כמו גם שירות תחזוקת עגורנים ניתן ע"י קומסקו למנופי 
פוטיין....
 

למלאי חלקי חילוף לעגורנים ולמקורם יש חשיבות עליונה ויתרון עצום מבחינתך. כדי לנוכל לספק לך את חלקי החילוף האיכותיים ביותר, קומסקו - היבואנית הבלעדית והרשמית של עגורני פוטיין – מייבאת רק חלפים מקוריים. ומאחר ורוב המנופים בישראל הם פוטיין, מטבע הדברים, מחזיקה קומסקו במלאי גדול וזמין שמאפשר תיקון, ברוב המוחלט של המקרים, תוך שעות... 
 

עגורנים מיועדים לעבודה מאסיבית במשך עשרות שנים. אבל, בחלוף השנים מערכות מתבלות, מנועים נחלשים, תקני בטיחות משתנים ומערכות מתקדמות חדשות נכנסות לעבודה. המושג שיפוץ עגורנים קצת מטעה. בעצם מדובר בחידוש עגורנים שכולל טיפול מאסיבי בשלדת העגורן, חידוש מערכות הנעה, חשמל, כבלים כמו גם התאמה לתקנים החדשים, תוספת מערכות בקרה ועוד. וכשהעגורן מוכן – קשה יהיה להבחין בהבדל בינו לבין עגורן מה"ניילונים". 
 

תכנון העמדה – היכן יהיה הכי נכון למקם את העגורן באתר הבניה כך שהוא ייתן מקסימום תפוקה ויעילות בעבודת הבניה בעוד עבודות הרכבה לפני, ההגבהה תוך כדי והפירוק אחרי יבוצעו בעלות הנמוכה ביותר.

תכנון פיננסי – שמשקלל את העלויות הכספיות של אופן ההקמה המהיר והזול ביותר וחישוב כל הדרוש  מבחינת חלקים, עבודות ולוגיסטיקה במחיר הנמוך ביותר. כך גם נחסכות ממך "הפתעות יקרות" כדוגמת הצעות הרכבה ופירוק עגורנים במחירי רצפה ו'השלמת החסר' ע"י דרישת תוספת עלויות לאחר קבלת העבודה על עבודות ושלבים שלא נלקחו בחשבון מלכתחילה.
                    
כאן עובדים מקצוענים. 
בין אם מדובר בהרכבת עגורן צריח, שירות לעגורנים מטפסים, הרכבה ופירוק עגורנים - לניסיון, למקצוענות, ליסודיות ולמהירות הביצוע יש תפקיד מרכזי. פה לא מכירים את המילה 'לחפף', לא יודעים 'לעגל פינות' ובטח שלא 'סומכים על המזל'. כל צוותי ההרכבה, פירוק ושירות נמנים על המומחים למנופים בישראל. כל צוותי השירות הם חשמלאים מוסמכים, כולם גם עברו הכשרה מעשית מקצועית במפעלי פוטיין צרפת. אין פלא איפוא, שפונים אלינו לייעוץ, עזרה ולעיתים קרובות  ל"מבצעי הצלה" גם מי שלא קנו או לא שכרו עגורנים מאיתנו.