עגורנים להשכרה | השכרת עגורני צריח

השכרת עגורני צריח. יחד עם המנוף מגיעה גם חבילה של יתרונות חשובים.

כדי לקבל הצעת מחיר וכדי שנוכל לסייע
ולייעץ לך בבחירת הדגם המתאים עבורך,
כל שעליך לעשות הוא להתקשר אלינו
09-7499300
או למלא את הטופס ואנחנו נחזור אליך.
arrow-down16, arrow-down, download, bottom
השכרת עגורני צריח. יחד עם המנוף מגיעה גם חבילה של יתרונות חשובים.
 
POTAIN - עגורנים להשכרה
במידה ואתה מחפש לרכוש מנוף יד שניה - יש לנו מה להציע לך.
לאנשי מכירות

✔ המקצוענים במנופים. והכוונה היא לא רק עגורני פוטיין אלא לכל מותגי העגורנים בישראל. מכיוון שאנשי קומסקו הם העילית של מקצועני העגורנים פונים אלינו מכל הארץ לייעוץ, תכנון, הרכבה/פירוק, תחזוקה.
 
✔ מגוון העגורנים - כאן מחכה לך המגוון הרחב שכולל: עגורן צריח נייד, עגורן טלסקופי, עגורן צריח חוליות מטפס... בכל מידה ולכל כובד העמסה נדרש. מגוון מבחינתנו כולל גם התאמת העגורן לדרישות הרשות כדוגמת דרישת רשות שדות התעופה לעגורנים צבועים אדום לבן (סימן מוסכם בתעופה לסכנה).
 
✔ חיסכון כספי - הבטחנו להתייחס לעניין העלויות ואנחנו מקיימים. נתחיל בכך שתעריפי ההשכרה אצלנו תחרותיים ואטרקטיביים. ומכאן, לגיל המנופים. צעיר!!! השכרת עגורנים מאיתנו מבטיחה לך עגורן חדיש שחוסך לך הן בעלות החשמל להפעלתו (המנוע חזק יותר ודורש פחות חשמל), פחות ימי השבתה לתיקון תקלות המוכרות כל כך בעגורנים ישנים. וכמובן, גם רמת בטיחות גבוהה ביותר.
 

ויש עוד יתרונות רבים בכל אחד
מסוגי השירות הבאים:


הרכבה ופירוק עגורן צריח, ובמיוחד הרכבה ופירוק של עגורנים מטפסים זה עניין למקצוענים בלבד!!! ובשתי מילים: קומסקו פוטיין. שילוב של שני מותגים שמבטיח לך את איכות המוצר, את צוותי ההרכבה והפירוק המקצועיים, המנוסים וברי הסמכא בתחום ו... את השירות המקצועי המהיר ברמה הגבוהה ביותר... 
 

לעגורן הטוב בעולם מגיע השירות המקצועי מכולם. זו עובדה ידועה שקומסקו מספקת את שירות ותחזוקת העגורנים המקצועי, המהיר והאיכותי ביותר. ולראיה, אנשי התחזוקה והשירות  מחברות מתחרות מתקשרים אלינו למתן עצה או עזרה. והנתונים בשטח רק מחזקים את העובדה שמדובר בשירות לעגורנים ותחזוקת עגורנים הטובים ביותר...  
 

קומסקו מחזיקה במלאי ענק של חלפים מקוריים בלבד. ויש לכך שתי סיבות טובות: באחת – מרבית המנופים בישראל הם פוטיין. מכאן ברור הצורך במלאי חלפים גדול וזמין. בשנית -  עגורנים זה לא המקום לפשרות ולעיגול פינות. לכן, בתחום חלקי החילוף אין מקום אלא רק לחלפים מקוריים. רק כך נהיה בטוחים שסיפקנו לך עגורן "כמו חדש"... 
 
 
 
 

השכרת עגורנים בכלל והשכרת עגורני צריח בפרט אינה עניין של מה בכך, ומי כמוך יודע עד כמה תחום העגורנים יכול להיות מורכב, מסובך, רגיש ואף מסוכן. כאן, לגב החזק של קומסקו היבואנית הרשמית והנציגה הבלעדית של פוטיין בישראל ולמותג  העולמי פוטיין – יש תפקיד מרכזי בהבטחת איכות המוצר, בשירות וביתרונות הרבים שפועלים לטובתך באתר הבניה. לכן, ברשותך, ניגש ישר לעניין:

✔ החבילה המושלמת. כאמור, השכרת עגורן צריח פוטיין זה לא רק "הברזל" אלא חבילה מושלמת של שירותים מקיפים שקומסקו מעמידה לשירותך : הרכבה, פירוק, תכנון העמדה, תכנון פיננסי, חלקים, חשמל, תחזוקה, מערכות בקרה.... הכל מא' ועד תו.
 
✔ פוטיין זה פוטיין. רוצה לומר: העגורנים, חלקים, חלפים... הכל מקורי. צוותי הרכבה, התכנון, השירות והתחזוקה - כולם עברו הכשרה מקצועית במפעלי פוטיין צרפת. (אגב, אם נוצר הרושם שמקורי זה יקר, גם כאן יש לנו הפתעה נעימה בשבילך. מיד)